Informace

Vytisknout článek

Novinky Tenable: integrace s řešením Splunk a nové cenové modely


Díky integraci s platformou Splunk mohou zákazníci Tenable využívat řady přínosů automatizované analýzy a konsolidované vizualizace. Společnost Tenable rovněž oznámila změny cenové struktury platformy Cyber Exposure, které platí od 1. srpna 2019 a navazují na již dříve ohlášené úpravy cenových modelů pro Nessus Professional, politiky obnovení (renewals) a Container Security.

O změnách cen pro Nessus Professional, politiky obnovení a Container Security jsme vás informovali již v červnu 2019 v tomto článku. Nově se úpravy cenových modelů týkají i platformy Cyber Exposure.

Nový cenový model pro platformu Cyber Exposure

S platností od 1. srpna 2019 mění Tenable cenovou strukturu platformy Cyber Exposure s cílem sjednotit a zjednodušit nákupy partnerů a zákazníků. Nový model sjednocuje lépe ceny platforem Tenable.io a Tenable.sc, a motivuje tak zákazníky k nákupu takového produktu, který vyhovuje nejlépe jejich potřebám namísto jejich rozpočtu. Změna rovněž zjednodušuje nákup díky využití shodného vzorce pro komponenty obou platforem. Tyto změny se týkají Tenable.io a Tenable.sc, včetně Tenable.sc Continuous View.

Tenable vylepšuje integraci s řešením Splunk

Řešení Tenable se integruje s platformou Splunk, a umožňuje tak zákazníkům využívat přínosů automatizované analýzy a konsolidované vizualizace. Dostupné jsou dvě integrace s Tenable.io nebo Tenable.sc 5.3 nebo vyššími: Tenable Add-on for Splunk získává data pro normalizaci a analýzy s využitím Splunk CIM. Uživatelé pak mohou vidět svá data na řídicím panelu s využitím Tenable App for Splunk. Více informací k tomuto tématu naleznete zde.


Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení Tenable.


Jiří Bednář, 21. srpna 2019