Informace

Vytisknout článek

Hyperškálovatelná síťová bezpečnost: představujeme Check Point Maestro


Check Point Maestro je revoluční nová architektura, která umožňuje podnikům jakékoli velikosti využívat předností cloudových bezpečnostních platforem a snadno rozšiřovat své stávající bezpečnostní brány na úroveň hyperškálovatelných kapacit.

S řešením Check Point Maestro mohou organizace škálovat své stávající bezpečnostní brány Check Point na vyžádání, a to obdobným způsobem, jakým se nasazují nové servery a výpočetní zdroje ve veřejných cloudech. Maestro umožňuje během několika minut rozšířit jedinou bránu na kapacitu a výkon 52 bran, což přináší podnikům obrovskou flexibilitu a masivní výkon firewallu v řádu Terabitů za vteřinu. Takováto téměř neohraničená škálovatelnost umožňuje organizacím podporovat vysokou rychlost dat a ultranízkou latenci 5G sítí a zabezpečit nejrozsáhlejší a na zdroje velmi náročná prostředí, a nastavuje tak nové standardy v oblasti hyperškálovatelné síťové bezpečnosti.

Check Point Maestro přináší zákazníkům pokročilé nové schopnosti:
  • Hyperškálovatelnou bezpečnost: zákazníci mohou během minut škálovat své stávající bezpečnostní brány na vyžádání na jakoukoli velikost, a podporovat tak až 50násobné zvýšení výkonu. Snadné rozšiřování systému hyperškálovatelné bezpečnosti také chrání stávající investice zákazníků.
  • Odolnost cloudové úrovně:  Maestro je jediný jednotný bezpečnostní systém, který nabízí všem organizacím odolnost a spolehlivost cloudové úrovně, a díky Check Point HyperSyncTM poskytuje také pokročilý clustering a plnou redundanci telco třídy.
  • Řízení provozu: Systém je intuitivně spravován řešením Maestro Security Orchestrator, který řídí všechny bezpečnostní brány organizace jako jednotný bezpečnostní systém, a minimalizuje tak náklady na správu.

Více informací:

Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení Check Point.


Jiří Bednář, 30. září 2019