Informace

Vytisknout článek

Upgradujte na RSA Authentication Manager 8.4


Předkládáme vám 7 důvodů pro upgrade na nejnovější verzi produktu RSA Authentication Manager 8.4, který přináší zákazníkům řadu nových výhod.

V dnešním světě čelí organizace řadě výzev a musí zvládnout zvýšené nároky svých zákazníků i zaměstnanců. Z tohoto důvodu nasazují stále novější a agilnější digitální systémy, které ovšem samy o sobě přinášejí další sadu rizik – jako jsou například rozšířené možnosti útoků, komplexní aplikační prostředí nebo adopce cloudu. RSA SecurID® Access vám pomáhá spravovat rizika digitálních identit tím, že chrání kriticky důležitá data a aplikace před neautorizovaným přístupem, a současně poskytuje pohodlný a příjemný způsob práce uživatelů.

Poslední verze produktu RSA Authentication Manager, která je součástí řešení RSA SecurID Access, přináší uživatelům řadu významných vylepšení a nové funkce, které zjednodušují cestu zákazníků ke cloudu díky využití uživatelsky příjemné, moderní multifaktorové autentizace pro všechny typy přístupu.

Zde je 7 důvodů, proč by měli zákazníci provést upgrade na nejnovější verzi produktu RSA Authentication Manager 8.4
  • Moderní multifaktorová autentizace bez výpadků
  • Snadné a rychlé nasazení tohoto řešení
  • Vylepšená vizibilita a jednotná správa
  • Všudypřítomná multifaktorová autentizace pro všechny přístupové scénáře
  • Příjemná uživatelská práce
  • Bezpečnost a pohodlí bez kompromisů
  • Provoz na RSA zařízeních, virtuálních prostředích i v cloudu (AWS, Azure)
Stáhněte si přiložený datasheet "Modernize multi-factor authentication without disruption", ve kterém jsou výše uvedené přínosy podrobně rozebrány.


Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení RSA Security.

Příloha-soubor:

Modernize multi-factor authentication without disruption.pdfModernize multi-factor authentication without disruption.pdf


Jiří Bednář, 29. září 2019