Informace

Vytisknout článek

Veritas NBU 5240 Special Promotion

Využijte zvýhodněných cen při nákupu NetBackup 5240 Appliance.Podmínky promo akce

V rámci této promo akce Veritasu můžete nakupovat do 22. března 2019 NBU 5240 Appliance (4TB/14TB/27TB) za zvýhodněných cenových podmínek. Do této promo akce nebudou zahrnuty obchodní příležitosti již dříve registrované distributory a Veritas Account Managery. Pro promo SKU nebude poskytován další přídavný discount. Veritas si vyhrazuje právo kdykoli tuto promo akci zrušit, ukončit nebo modifikovat.

Co jsou NetBackup Appliances (NBU)

Veritas NetBackup Appliances představují řešení podnikové třídy pro zálohování a ochranu dat, která integrují více komponent do jediného zařízení, zjednodušují správu, provoz a podporu – a šetří tak zákazníkům peníze a důležité IT zdroje. Úzká integrace se softwarem NetBackup poskytuje způsob, jak snížit náklady a komplexnost IT v celé organizaci.


Více informací

Podrobnější informace o NetBackup Appliances najdete v jednom z našich dřívějších článků. Z webu společnosti Veritas si můžete stáhnout datasheet NetBackup 5240 Appliance.

Pro podrobnější informace o této promo akci včetně konkrétních SKU a partnerských cen prosím kontaktujte náš tým pro řešení Veritas.Jiří Bednář, 26. února 2019