Informace

Vytisknout článek

Oracle Database Appliances: prodloužení promo akcí

Prodloužené promo akce pro řešení Oracle Database Appliances a Oracle Database Standard Edition 2.

Dvě promo akce prodloužené pro nový fiskální rok Oracle (končí v květnu 2020):


1/ Dual Promotion - Oracle Database Appliances a Oracle Database Standard Edition 2
Tato promo akce platí do 31.5.2020

Promo akce se týká produktů Oracle Database Standard Edition 2, Oracle Database Appliance X7-2S, Oracle Database Appliance X7-2M a Oracle Database Appliance X7-2HA. Partneři získají přídavný 20% promo discount pro licence Oracle Database Standard Edition 2, pokud jsou společně s Oracle Database Standard Edition 2 zakoupeny systémy Oracle Database Appliance X7-2S, Oracle Database Appliance X7-2M a/nebo Oracle Database Appliance X7-2HA.


2/ Promo ODA
Tato promo akce platí do 31.5.2020

Promo akce se týká produktů Oracle Database Appliance X7-2S a Oracle Database Appliance X7-2M. U neregistrovaných dealů získají partneři přídavný 10% promo discount; celkový discount je 20%. U registrovaných dealů získají partneři přídavný 20% promo discount; celkový discount je 30%. Na podporu se přídavný discount nevztahuje – je kalkulovaná jako 12% z discountované ceny hardware (hardware discounted net price). Cena pro druhý rok podpory pro koncového uživatele v rámci této promo akce bude kalkulovaná jako End User First Year Support Fee pro Oracle produkty.


Pro více informací o podmínkách těchto promotion prosím kontaktujte náš tým pro řešení Oracle.Jiří Bednář, 29. května 2019