Informace

Vytisknout článek

Splunk dokončil akvizici společnosti SignalFx


Splunk oznámil dokončení akvizice společnosti SignalFx, SaaS lídra v oblasti monitorování a metrik cloudové infrastruktury, mikroslužeb a aplikací v reálném čase. Splunk již dříve zaujímal vedoucí pozici v oblasti správy provozu IT (ITOM) a umělé inteligence provozu (AIOps) a díky akvizici SignalFx je nyní rovněž lídrem v oblasti dohledu a správy výkonu aplikací (APM).

Řešení SignalFx mohou využít organizace v jakékoli etapě své cesty k cloudu, od nativních cloudových aplikací až po vlastní on-premise aplikace. Pro více informací a možnost vyzkoušet bezplatnou zkušební verzi prosím navštivte web SignalFx.

"Žijeme v cloudovém světě, ve kterém musí mít vývojáři možnost monitorovat nativní cloudovou infrastrukturu a aplikace v reálném čase, ať již díky logům, metrikám nebo sledování systémů. Řešení Splunk a SignalFx umožní našim zákazníkům monitorvat jakákoli relevantní data v masivním měřítku," řekl Doug Merritt, President a CEO, Splunk.

Společné technologie poskytnou zákazníkům Splunku jednotnou platformu schopnou monitorovat celý životní cyklus podnikových aplikací. Předvídatelnost a všestrannost cenových programů Splunku Data-to-Everything rovněž poskytnou zákazníkům SignalFx zcela výjimečnou hodnotu a nejlepší řešení nové generace ve své třídě ve srovnání s tradičními APM řešeními.

Cloudová řešení SignalFx disponují výjimečnou sadou funkcí včetně streamování analytik v reálném čase, jaké představuje například architektura NoSample™ pro distribuované sledování. Kombinace řešení Splunk a SignalFx poskytne IT oddělením datovou platformu, která jim umožní monitorovat data v reálném čase bez ohledu na infrastrukturu nebo velikost společnosti - což zajistí snížení nákladů, podpoří obchodní výsledky a zlepší způsob práce uživatelů.

Pro více informací k akvizici společnosti SignalFx navštivte webové stránky společnosti Splunk.


Jiří Bednář, 18. října 2019